Profesyonel Kadromuz

Büşra Süer

Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tam burslu olarak yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans döneminde anaokulu, rehberlik servisleri, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının eğitim programları departmanında ve saha faaliyetlerinde gönüllü stajyer olarak yer almış, aktif olarak çocuklarla çalışmıştır. Eğitim bilimleri alanında yüksek lisans çalışmalarına devam etmekte ve derneğimizde yönetici asistanı ve projeler koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Deniz Özlem Ekemen

Anadolu Üniversite İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Gazete, reklam ajansı ve yayınevinde asistan olarak çalıştı. 2017’den beri derneğimizde idari işler etkinlik asistanı olarak çalışmakta.

Sinem Atasoy

Adnan Menderes Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmet Önlisans Bölümü’nü ve Atatürk Erzurum Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişim Ön Lisans Bölümü’nü bitirdi. Özel okullarda drama öğretmenliği, öğrenci işleri ve halkla ilişkiler memurluğu yaptı. 2018 yılında derneğimizde proje ve etkinlik asistanı olarak çalışmaya başladı, İzmir’e taşındıktan sonra da BÇBD İzmir bölge sorumlusu olarak çalışmaya devam etti.

Matild Tokuryan

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenlik Bölümü’nden mezunu oldu. Aile şirketinde çalıştı. 2020 Mart ayından itibarden derneğimizde çalışmaktadır.

BİZE ULAŞIN, DESTEK OLUN

Gümüşsuyu Mahallesi, Hariciye Konağı Sokak, Türel Apt. No:3 D:5 34347, İstanbul

info@butuncocuklarbizim.org

(0212) 252 01 22

(0553) 663 62 22