Profesyonel Kadromuz

Nesrin Balkan 

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Yayıncılık, iletişim ve halkla ilişkiler alanlarında çalıştı. Sabancı Üniversitesi’nde kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yaptı. 2023 yılı başından beri derneğimizde Kurumsal İlişkiler Sorumlusu olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

Deniz Özlem Ekemen

Anadolu Üniversite İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Gazete, reklam ajansı ve yayınevinde asistan olarak çalıştı. 2017’den beri derneğimizde idari işler etkinlik asistanı olarak çalışmaktadır.

 

 

Berrin Kırar

Erenköy Kız Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu. Uzun yıllar medikal sektörde çalıştı. Halen BÇBD dışında Erenköy Kız Lisesi Mezunlar Derneği’nde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta, ayrıca derneğimizin Mali İşler Sorumlusudur.

 

Büşra Süer

Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tam burslu olarak yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans döneminde anaokulu, rehberlik servisleri, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının eğitim programları departmanında ve saha faaliyetlerinde gönüllü stajyer olarak yer almış, aktif olarak çocuklarla çalışmıştır. Eğitim bilimleri alanında yüksek lisans çalışmalarına devam etmekte ve derneğimizde yönetici asistanı ve projeler koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Matild Tokuryan

 Marmara Üniversitesi İngilizce Öğrtemenlik Bölümü’nden mezun oldu. Aile şirketinde çalıştı. 2020 Mart ayından beri derneğimizde çalışmaktadır.

 

 

Hande Türkşen

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi önlisans bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de birçok özel okulda anaokulu öğretmeni olarak görev almıştır. 2022 Nisan ayından beri BÇBD İzmir Bölge Sorumlusu olarak Uzundere ve Limontepe Çocuk ve Gençlik  Merkezleri’nde  çalışmaktadır.